Muslin na slatkim mukama! Srpski napadač terorisao mrežu u kvalifikacijama za Ligu šampiona!

het trik!

Bio je to prvi takmičarski meč Kopenhagena ove sezone, a Pavlović ga je obeležio na sjajan način

Kopenhagen ima odličan rezultat uoči revanš utakmice 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a najveće zasluge za to ima naš napadač Andrija Pavlović.

Reprezentativac Srbije je sa tri gola - u 68, 73. i 83. minutu - doneo pobedu prvaku Danske protiv Žiline u Slovačkoj (3:1), iako je domaćin vodio od 39. minuta pogotkom Spaleka. Prvo je pogodio prelepim udarcem sa 17-18 metara, zatim posle duplog-pasa sa saigračem, a onda i glavom na centaršut iz lepo odrađene akcije. Bio je to prvi takmičarski meč Kopenhagena ove sezone, a Pavlović ga je obeležio na sjajan način... Revanš utakmica igra se naredne srede u Danskoj. REZULTATI prvih utakmica 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona: Spartaks - Astana 0:1 (0:0) APOEL - Didelanž 1:0 (0:0) Hapoel Ber Ševa - Honved 2:1 (1:0) Malme - Vardar 1:1 (0:0) Šerif - Kukeši 1:0 (0:0) Zrinjski - Maribor 1:2 (0:1) BATE Borisov - Alaškert 1:1 (1:0) Marieham - Legija 0:3 (0:3) Žalgiris - Ludogorec 2:1 (0:1) Žilina - Kopenhagen 1:3 (1:0) Dandalk - Rozenborg 20.45 Hafnarfjordur - Vikingur 21.15 utorak: Karabag - Samtredija 5:0 (3:0) Hibernijans - RB Salzburg 0:3 (0:2) Partizan - Budućnost 2:0 (0:0) Rijeka - TNS 2:0 (1:0)