KOŠMAR! Srđan Plavšić će želeti da što pre zaboravi svoj debi u Sparti! (FOTO)

debakl

Debakl ekipe iz Češke prestonice... Srećom, u pitanju je bila prijateljska utakmica...

Nova ekipa Srđana Plavšića doživela ubedljiv poraz u jakoj proveri tokom priprema za novu sezonu.

NAJVEĆI KOŠARKAŠKI PARADOKS: Kako neko sa 209 cm igra pleja, a neko sa 198 cm centra? (FOTO)

Posle prelaska Zvezdinog ''Atomskog mrava'' u redove praške Sparte, i rezultati ovog češkog kluba biće u fokusu ovdašnje javnosti u narednom periodu.

Tužna simbolika... Utakmica protiv Budućnosti ima nebesku vrednost za Grobare zbog Dragana Mancea... (VIDEO) Sparta je odigrala pripremnu utakmicu protiv ukrajinskog Dinama iz Kijeva i doživela ubedljiv poraz, rezultatom 4:1.

TO SE UČI SAMO NA SRPSKOM BETONU! Bulutova finta usijala društvene mreže, a od Španaca napravila predmet sprdnje celog sveta (VIDEO) Srđan Plavšić je zaigrao od prvog minuta u ekipi Sparte, što bi trebalo da bude dobar znak da se na njega u narednoj sezoni najozbiljnije računa.

DA LI JE BAŠ SAD MORAO OVO DA KAŽE? Niko nije zabrinuo Grobare pred duel sa Budućnosti kao Leonardo! (FOTO) Kao što možete da vidite u prilogu, Dinamo je poveo golom Jarmolenka u petom minutu, izjednačio je Fridek sedam minuta kasnije, ali je Šankov u 33. vratio prednost Kijevljanima.

NEZAUSTAVLJIVI BULUT I DRUGARI! Srbija je u polufinalu Evropskog prvenstva u basketu!

U nastavku još dva gola ekipe Dinama, preko harmaša u 51. i Mbokanija u 70, za konačnih 4:1.

KATASTROFA U BRAZILU! Policija pucala po tribini i ubila navijača! A, to nije sve... (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)