Crvena zvezda demolirala Dinamo, Pešić postigao dva komada na debiju! (FOTO)

ako se po jutru dan poznaje...

Crvena zvezda je dan posle gostovanja na Malti odigrala prijateljsku utakmicu sa pančevačkim Dinamom i pobedila ubedljivo - 6:1.

Trener crveno-belih Vladan Milojević ukazao je šansu igračima koji imali veliku minutažu na startu evropske sezone, plus nekolicini standardnih prvotimaca, kao i Aleksandru Pešiću. Novi napadač Zvezde je sa dva gola (16. i 28. minut) pokazao da će biti veliko pojačanje u nastavku sezone.

Pored Pešića, strelci za crveno-bele bili su Luka Adžić u 10. i 59, Stefan Milošević u 54. i Milan Pavkov u 89. minutu.

Protiv Pančevaca su igrali i Mičel Donald, u iščekivanju transfera u turski Genčlerbirligi, i Gelor Kanga, na koga trener nije računao za revanš sa Florijanom.

Milojević na megdan srpskoligašu Dinamu izveo sledeći tim: Stanković, Jovović, Luković, Gobeljić, Milošević, Milijaš, Kanga, Donald, Adžić, Ruiz, Pešić. Tokom meč u igru su ušli: Luka Ilić, Viveiroš, Ivan Ilić, Vučićević i Pavkov.