Malbašić srušio Ružomberok sa dva komada! Posebno je bio lep onaj iz voleja, ali loš finiš bi mogao da košta "lale" u revanšu! (VIDEO)

Kvalifikacije za Ligu Evrope

Novosađani nose gol prednosti u Slovačku

Pobeda Vojvodine u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope nad Ružomberokom 2:1 u Novom Sadu.

Uprkos skepticizmu javnosti "lale" su slavile nad malo favorizovanim slovačkim timom, a imaju za čime da žale jer su mogle i da ostvare bolju prednost za revanš.

Blistao je bivši napadač Partizana Filip Malbašić postigavši dva pogotka u prvom poluvremenu, a primljeni pogodak u samom finišu mogao bi da se obije Novosađanima o glavu u revanšu.

Posebno je bio lep drugi pogodak napadača Voše kada je uhvatio volej na ivici šesnaesterca i po zemlji poslao loptu u sam ćošak slovačkog golmana.

Međutim, utisak je pokvarila spora i loša reakcija odbrane u 81. minutu kada je Danijelu dozvoljeno da se namesti i iz okreta postigne gol za Ružomberok u gostima.