U Ukrajini palo 16 golova na dve utakmice! (VIDEO)

Kakvo je ovo ludilo

Volin iz Lutska je deklasirao Metalurg iz Zaporožja rezultatom 9:1
Objavljeno: 09:36h

Na meču 15. kola ukrajinskog fudbalskog šampionata, Volin je napunio mrežu Metalurga sa čak devet golova. Domaćini su poveli u prvom minutu preko Kozbana, a već u sedmom su imali tri gola prednosti, a u strelce su se upisali Kobakhidze i Matei sa penala. Na sredini prvog poluvremena Kobakhidze postiže svoj drugi gol, a do odlaska na odmor su postigli još dva gola, na semaforu je pisalo 6:0 Dečak u isto vreme barata loptom i sklapa Rubikovu kocku kao od šale! (VIDEO) U drugom poluvremenu domaćini su krenuli silovito, i nisu štedeli Metalurg. Nakon nepunih deset minuta igre u nastavku. Matei je realizovao još jedan penal, a Šarpar sa još dva pogotka iz igre upisao het-trik. Počasni gol za goste iz Zaporožja postigao je Ignjatenko u sidijskoj nadonknadi za konačnih 9:1. I na utakmici između Hoverlua i Šahtjora, gde je gost tukao domaćina sa 6:1