Švajnštajger sprečio poraz Junajteda od Lestera, Kristal Palas pregazio Njukasl sa 5:1! (VIDEO)

PREMIJER LIGA, 14. KOLO

Mitrović je pratio sa klupe očajnu partiju svraka, Everton nije bio dovoljno skoncentrisan da zadrži prednost od dva gola već je remizirao u napetoj završnici sa Bormutom
Aleksandar Mitrović Svrake su u 10. minutu Sisea serija Palasa
Zaha u 41. minutu. Sanderlend zone ispadanja Stouk 2:0. gostujućeg igrača, kapitena Rajana Šoukrosa u 47. minutu. Astov Vila očajna Votforda Posle 14 odigranih kola ima samo jednu pobedu Everton rival Bornmutom Došli su do izjednačenja preko Smita i Stanislasa. Ros Barkli “karamelama Drugi derbi dana između Lestera i Mančester junajteda završen je 1:1 žejmi Vordi je ponovo pogodio mrežu jer se u strelce upisao i Bastijen Švajnštajger. 2:3 3:1 Kolarov 5:1 2:0 3:3 1:1