ISTORIJA ZNA ŠTA RADI: Niti većeg kluba, niti većeg igrača! Real je prvak Evrope, Ronaldo ostavio Bufona u novim suzama! (FOTO) (VIDEO)

finale lIGE ŠAMPIONA

Sve informacije vezane za ovaj meč mogli ste da pratite u našem lajv-blogu!

Objavljeno: 23:10h

90. minut - GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!! Tačka na I! Marko Asensio!

84. minut - Kvadrado je posle oštrog starta nad Ramosom zaradio drugi žuti karton... Nepotrebno...

81. minut - Bila je ovo šansa za Juventus, ali čini se da i poslednja nada umire!

78.minut - Real kontroliše apsolutno utakmicu i mogao je već da ima i veću prednost!

63.minut - GOOOOOOOOLLLLLLLLL!!! Real Madrid vodi 3:1, strelac je Kristijano Ronaldo! KAKAV BLICKRIG KRALJEVSKOG KLUBA!

60.minut - GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!! KAZEMIROOOOOOOOOO!!! Šutirao je fudbaler Real Madrida, dotakla je lopta Samija Kediru i završila iza Bufona!

54. minut - Pokušao je Luka Modrić, ali je Bufon bio odlično postavljen!

48. minut - Sada se čini da je španska ekipa bolje ušla u drugo poluvreme!

Uskoro počinje drugo poluvreme, a pogledajte kako se slavio gol Marija Mandžukićau Torinu!