Danima će se pričati o meču Reala i Sevilje, Nejmar sam demolirao Las Palmas! (VIDEO)

primera, 37. kolo

Utakmicama 37. kola nastavljena je trka za titulu u Primeri, a pobede su zabeležili oba favorita, Real Madrid savladao je Sevilju na svom terenu sa 4:1 uz sporan gol Naća, dok je Barselona bila bolja na gostovanju Las Palmasu takođe sa 4:1 uz het-trik i asistenciju Nejmara.

Derbi kola igrali su Real Madrid i Sevilja na "Santijago Bernabeuu". "Kraljevići" su poveli spornim pogotkom Naća, koji je izveo dosuđeni slobodan udarac i pre nego što se njegov saigrač podigao sa zemlje, a gostujući igrači nisu bili svesni šta se dešava.

Gol je priznat, a u nastavku dva pogotka Kristijana Ronalda rešila su pitanje pobednika i omogućili mu da stigne do cifre od 401 postignutog gola u dresu Madriđana, u svim takmičenjima. Strelac je bio i Kros u 83. minutu, na asistenciju pomenutog Nača, dok je poraz Sevilje ublažio bivši igrač Partizana Stevan Jovetić.

Barselona je zahvaljujući veoma raspoloženom Nejmaru savladala Las Palmas na gostovanju sa 4:1.