SERIJA A! Remi Juventusa i Rome u velikom derbiju!
FK Juventus, Foto: Cristiano Barni / Shutterstock Editorial / Profimedia

srbi odlični

Bilo je vatre u Rimu

Fudbaleri Rome i Juventusa odigrali su nerešeno 1:1 u 35. kolu italijanske Serije A.

Domaći tim odlično je otvorio meč, jer je već posle 15 minuta igre imao prednost, pošto se Romelu Lukaku našao na pravom mestu i loptu je poslao u mrežu. Tim Masimilijana Alegrija rešio je da sve karte stavi na napad, a to im se isplatilo u 31. minutu.

Tada je Bremer iskoristio dodavanja Kijeze i matirao Mileta Svilara za 1:1.

U drugih 45 minuta nije bilo golova, upravo je Sivlar, bivši reprezentativni golman Srbije, zaustavio nekoliko pokušaja "stare dame" i na kraju svojoj Romi obezbedio važan bod.

Dušan Vlahović je bio je starter i na terenu je proveo 76.minuta, kada je mesto ustupio Arkadijušu Miliku u 76. minutu. Drugi Srbin u redovima Juventusa, Filip Kostić počeo je susret sa klupe, a šansu je dobio u 60. minutu.