SPEKTAKL U NOVOM SADU! Njegoš Petrović u 95. minutu SRUŠIO TSC u vojvođanskom derbiju!
Njegov Petrović postiže gol, Foto: Starsport©

ludnica

Sjajan meč na "Karađorđu"

Objavljeno: 19:18h

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu u Novom Sadu ekipu TSC-a sa 3:2, u meču poslednjeg, 30. kola regularnog dela Superlige.

Posle prvih 45 minuta vodila je Vojvodina sa 2:0 golovima Dejana Zukića u devetom i Normana Kempela u 44. minutu.

U drugom delu TSC je stigao do izjednačenja pogocima Ifeta Đakovca u 49. i Saše Jovanovića 79. minutu.

Pobedu Vojvodini doneo je Njegoš Petrović golom u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Njegoš Petrović
Njegoš Petrovićfoto: Starsport©

Vojvodina je četvrta sa 50 bodova, a TSC je na trećem mestu sa 10 bodova više.

U istom terminu, Radnik je u gostima u Kruševcu pobedio domaći Napredak sa 2:0, golovima Harisa Hajdarevića u 11. i Borka Duronjića u 88. minutu.

Radnik je na poslednjem, 16. mestu sa 17 bodova, a Napredak je osmi sa 39 poena.