RAJKOVIĆ NIJE NI VIDEO ČUAMENIJEVU BOMBU! Akrobacija Feliksa za slavlje Barselone (VIDEO/FOTO)
Slavlje Orelijena Čuamenija na utakmici Maljorke i Real Madrida, Foto: JAIME REINA / AFP / Profimedia

PRIMERA, 31. KOLO

Golman naše reprezentacije i Matija Nastasić odigrali ceo meč za poraženog finalistu Kupa Španije, dok je Nemanja Radonjić ušao u 78. minutu

Veljko Petrović

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Maljorku na gostovanju sa 1:0 u 31. kolu španske Primere.

Karlo Anćeloti, trener "kraljevskog kluba" izveo je kombinovani tim na teren zbog revanša četvrtfinala Lige šampiona protiv Mančester sitija.

U sastavu poraženog finaliste Kupa Španije ceo meč su odigrali Predrag Rajković i Matija Nastasić, dok je Nemanja Radonjić ušao u 78. minutu.

Trenutak koji je rešio meč dogodio se u 48. minutu kada golman naše reprezentacije nije ni video bombu Orelijena Čuamenija sa oko 30 metara!

Ćavi je takođe kombinovao ekipu Barselone zbog revanša sa Pari Sen Žermenom i upisan je minimalac protiv Kadiza koji se bori za opstanak.

Žoao Feliks doneo je slavlje u 37. kada je akrobatski pogodio iz poluvoleja posle centaršuta Markosa Alonsa.

U ostalim duelima oigranim tokom dana Atletiko Madrid je bio bolji od Đirone sa 3:1 (Grizman dva gola i Korea jedan, a sa druge strane Dovbik).

Rajo Valjekano i Hetafe odigrali su bez golova, a Nemanja Maksimović bio je ceo susret na terenu za goste.