REDSI PONOVO NA VRHU: Liverpul se NAMUČIO, ali osvojio tri boda protiv Šefilda! Čelsi ubio Junajted u pojam!
Slavlje fudbalera Liverpula, Foto: Peter Byrne / PA Images / Profimedia

premijer liga

Enfild na nogama

Fudbaleri Liverpula vratili su se na čelo Premijer lige.

Redsi su uz dosta muke savladali na domaćem terenu Šefild junajted rezultatom 3:1 u okviru 31. kola engleskog prvenstva.

Izabranici Jirgena Klopa sada imaju 70 bodova, dva više od Arsenala i tri više od Mančester sitija. Šefild je ostao poslednji sa 15 bodova i sve je bliži povratk u Čempionšip.

Liverpul je poveo golom Darvina Nunjeza u 17. minutu nakon velikog kiksa golmana gostiju Iva Grbića.

Ipak, u 58. minutu šok na Enfildu i autogol mladog desnog beka Konora Bredlija.

Napadao je domaćin i došao je do gola i to spektakularnog u režiji Aleksisa Mek Alistera u 76. minutu.

Do kraja meča potvrdu domaćina potvrdio je Kodi Gakpo i to glavom posle sjajne asistencije Endija Robertsona.

Sa druge strane fudbaleri Čelsija i Mančester junjateda su odgirali jednu od najluđih utakmica kako u Premijer ligi, tako i na čitavom svetu, pošto je meč bio ispunjen preokretima!

Na kraju su Plavci slavili sa 4:3, ali golovima u 100. i 101. minutu meča!