JEDNO VELIKO NIŠTA, PA BOMBA: Majstorija Sameda Baždara! (VIDEO)
Fudbaleri Partizana pred početak meča na Voždovcu, Foto: Starsport

MAGIJA

Činilo se da će prvo poluvreme otići u zaborav, ali se onda pojavio on

Fudbaleri Partizana trenutno igraju meč u okviru 28. kola Superlige Srbije protiv Voždovca u gostima.

Crno-beli su bili veoma loši u prvom poluvremenu, nisu uspeli da stvore niti jednu priliku, a onda su pravo niotkuda stigli do prednosti.

Parni valjak poveo je sjajnim pogotkom Sameda Baždara u 40. minutu utakmice.

Posle kornera Nikole Antića dva udarca Bojana Kovačevića su izblokirana, a potom je Andrija Katić sjajno zaustavio udarac Alda Kalulua. Ipak, lopta se odbila do Baždada koji postiže prelep pogodak i loptu šaslje u same rašlje gola Voždovca.

Partizan je do kraja poluvremena mogao do drugog gola, ali je posle fantastične akcije Aldo Kalulu pogodio samo stativu, pa je na poluvremenu rezultat 1:0 za goste iz Humske 1.