NIJE DOBRO: Miljenik Delija prolazi kroz PAKAO, da li je u treneru problem?
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport©

problemi

Nije mu nimalo lako

Proteke noći igranu su mečevi u okviru 7. kola MLS lige.

Doskorašnji fudbaler Crvene zvezde Jovan Mijatović nije bio u protokolu za duel njegovog Njujork sitija na gostovanju Interu iz Majamija.

Konačan rezultat je bio 1:1, a golove su u prvom poluvremenu postigli Luis Suarez za domaćina i Alonso Martinez za goste.

Jovan Mijatović u dresu Zvezde
Jovan Mijatović u dresu Zvezdefoto: Starsport©

Mijatović je od početka sezone odigrao samo 52 minuta u dresu Njujorka i jasno je da ga čeka veoma dugačak put do mesta u prvom timu, kojeg sa klupe predvodi Nik Kušing.

Engleski stručnjak očigledno još uvek ne veruje mladom srpskom napadaču.

Za razliku od njega, Strahinja Tanasijević proveo je 86 minuta na terenu u dresu Sitija.

Podsetimo, Mijatović je ove zime stigao u Njujork iz Crvene zvezde u transferu vrednom 8.000.000 evra.