TEŽAK KIKS JUNAJTEDA: "Crveni đavoli" počeli slavlje, a onda je usledio ŠOK
Fudbaleri Junajteda, Foto: PA Images / Alamy / Alamy / Profimedia

ludnica

Potpuno neočekivan rasplet u Londonu

Objavljeno: 23:34h

Fudbaleri Brentforda i Mančester junajteda remizirali su 1:1 u Londonu, u izuzetno dramatičnom meču 30. kola Premijer lige.

Na golove se čekalo čak do sudijske nadoknade, a onda su u za tri minuta viđena dva gola.

Mejson Maunt je u šestom minutu nadoknade meča umalo doneo pobedu Junajtedu, ali sve je pokvario Kristofer Ajer.

Fudbaler Brentforda Ajvan Toni postigao je gol u 73. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Brentford je imao 31 šut na gol, Junajted 11, a obe ekipe imale su po pet udaraca u okvir gola.

Igrači Brentforda su u četiri navrata pogađali stativu, odnosno prečku.

Ekipa iz Mančestera je šesta na tabeli sa 48 bodova, osam manje od Totenhema na petom mestu, koje vodi u Ligu Evrope.

Brentford je nastavio niz bez pobede, zauzima 15. mesto sa 27 bodova i ima pet bodova više od Lutona, koji je na 18. mestu, prvom u zoni ispadanja.