BRODOLOM SAVE MILOŠEVIĆA I BOSNE! Ukrajina za tri minuta preokrenula u Zenici (FOTO)
Detalj sa utakmice Bosne i Hercegovine i Ukrajine, Foto: Samir Jordamovic / AFP / Profimedia

BARAŽ ZA EP

Roman Jaremčuk bio je heroj sa golom i asistencijom

Veljko Petrović

Fudbaleri Bosne i Hercegovine izgubili su od Ukrajine sa 2:1 u polufinalu baraža za plasman na Evropsko prvenstvo u Nemačkoj.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a domaćin je u Zenici poveo autogolom Mikole Matvijenka u 56. minutu.

Detalj sa utakmice Bosne i Hercegovine i Ukrajine
Detalj sa utakmice Bosne i Hercegovine i Ukrajinefoto: Samir Jordamovic / AFP / Profimedia

Ipak, selekcija selektora Save Miloševića "pucala je sama sebi u noge" pošto je primila dva gola u poslednjih pet minuta za samo tri minuta.

Heroj je bio Roman Jaremčuk pošto je prvo dao gol u 85. minutu, a onda je bio asistent kod pogotka Artema Dovbika.

Ukrajina će kartu za plasman na kontinentalni šampion tražiti kao domaćin protiv Islanda koji je deklasirao Izrael sa 4:1 kao gost.

00:35

NEĆU VIŠE DA ĆUTIM: Trener Partizana Savo Milošević isključen na derbiju u Novom Sadu