TOTALNA LUDNICA OD UTAKMICE: Mitrović se obrukao kao nikad, ali se na kraju ISKUPIO! (VIDEO)
Aleksandar Mitrović, Foto: Fayez NURELDINE / AFP / Profimedia

saudijska liga

Nastavio je golgeterski niz

Objavljeno: 17:17h

Al Hilal je na gostujućem terenu savladao Al Rijad rezultatom 3:1.

U 11. minutu meča je Aleksandru Mitroviću poništen gol, dok je u 45. promašio penal.

Prvi gol na utakmici je pao u 52. minutu, kada je igrač Al Hilala Albulajhi, dao autogol.

Ubrzo je gost poravnao prednost na 1:1 pogotkom Nevesa, koji je bio precizan sa penala u 67. minutu.

Posle svega osam minuta od poslednjeg gola, Al Hilal daje još jedan preko Mičaela i tako dolazi do preokreta i 2:1 na meču.

Mitrović je u nadoknadi vremena uspeo da se iskupi za promašen penal, jer je realizovao drugi i tako zapečatio sudbinu Al Rijada.

Sergej Milinković Savić je ušao u igru u 59. minutu.