KAKVA BRUKA, NOVI KARIJUS: Alvarez uvećava prednost Sitija zahvaljujući STRAŠNOM kiksu golmana Kopenhagena!
Hulijan Alvarez, Foto: EPA/ADAM VAUGHAN

ovo ne sme da se dešava

Neverovatan potez

Objavljeno: 21:42h

Na utakmici između Mančester sitija i Kopenhagena, desila se neviđena bruka.

Naime, Alvarez je šutirao posred gola, a golman protivničke ekipe je nespretno reagovao i gol primio kroz ruke.

Ovakvi kiksevi ne bi smeli da se dešavaju na bitnoj utakmici, kakva svakako jeste u Ligi šampiona.

Siti je poveo u 5. minutu sjajnim pogotkom Akanđija posle kornera, a Alvarez je uvećao prednost na 2:0 u 9. minutu meča.

Kopenhagen se nalazi u teškoj situaciji, videćemo do kraja meča da li će uspeti da se izvuku, ili će Mančester mirno privesti utakmicu kraju.

01:27

SVE OSIM UBEDLJIVE POBEDE NEĆE BITI USPEH SRBIJE! Đurović i Bjelinić o borbi za Evropsko prvenstvo: Ovo je dobro za naš fudbal!