TSC VODIO 3:0, PA SE OPUSTIO: Železničar mogao do boda, Veljko Ilić nosi čitav plen u Bačku Topolu (VIDEO)
Slavlje fudbalera TSC-a iz Bačke Topole, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 22. KOLO

Gosti su već posle 19 minuta imali prednost od 2:0, a u razmaku od par minuta njihov golman je imao tri izvanredne intervencije

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole pobedli su Železničar u Pančevu sa 3:2 u 22. kolu Superlige Srbije.

Gosti su brzo stekli prednost od 2:0 golom Aleksandre Ćirkovića na asistenciju Miloša Pantovića u četvrtom i prvencem Alekse Pejića u 19. minutu.

Miloš Pantović i Aleksandar Ćirković
Miloš Pantović i Aleksandar Ćirkovićfoto: Starsport©

Nemanja Petrović, kapiten trećeplasiranog tima našeg prvenstva napravio je penal u 53. minutu pošto je oborio Strahinju Jovanovića.

Veljko Ilić je zaustavio udarac Daria Grgića sa bele tačkem, a posle kornera glavom je probao Stefan Obradović, ali opet siguran golman.

Veljko Ilić
Veljko Ilić foto: Starsport©

Već u 56. minutu u šansi se našao Lazar Romanić, a po treći put u razmaku od par minuta izvanredno je intervenisao Veljko Ilić.

Domaćina je stigla kazna kada se u 59. minutu pošto se po drugi put u strelce upisao Aleksandar Ćirković.

Aleksandar Ćirković
Aleksandar Ćirkovićfoto: Starsport©

Pančevci su konačno uspeli da pogode mrežu TSC-a u 61. minutupreko Strahinje Jovanovića koji je iz poluvoleja sa ivice kaznenog bio precizan.

Konačan rezultat postavio je Aleksandar Kahvić u 89. minutu, a u samom finišu Zelezničar je mogao do boda, ali je TSC sačuvao čitav plen.