LIGA ŠAMPIONA: Inter zakoračio ka četvrtfinalu, bez pobednika u Ajndhovenu!
Marko Arnautović slavi pobedonosni gol protiv Atletiko Madrida, Foto: Jose Breton/NurPhoto/Shutterstoc / Shutterstock Editorial / Profimedia

nok-aut faza

Odigrana još dva meča osmine finala elitnog takmičenja

Objavljeno: 23:03h

Fudbaleri Intera iz Milana pobedili su na "Đuzepe Meaci" ekipu Atletiko Madrida rezultatom 1:0 u prvom meču osmine finala Lige šampiona.

Italijanski velikan bio je daleko bolji rival na ovom meču i zasluženo je stigao do važna tri boda.

Nakon velikog broja propuštenih prilika, pobedu domaćinu doneo je Marko Arnautović u 79. minutu.

Revanš je zakazan za 13. mart u Madridu.

Fudbaleri PSV-a i Borusije Dortmund odigrali su nerešenim rezultatom 1:1 u prvom meču osmine finala Lige šampiona.

Gosti su poveli pogotkom bivšeg igrača PSV-a Donija Malena u 24. minutu.

Važan gol i remi holandskom velikanu doneo je Luk de Jong sa bele tačke u 56. minutu.

Revanš je zakazan za 13. mart u Dortmundu.