Vlahović na meču protiv, Foto: Alessio Marini/IPA Sport / ipa-a / PA Images / Profimedia

veliki kiks

Verona pokazala zube

Objavljeno: 20:24h

Fudbaleri Juventusa su doživeli novi kiks u Seriji A, pošto su remizirali sa Veronom 2:2.

Tako su izabranici Masimilijana Alegrija na četvrtom uzastopnom meču ostali bez pobede.

Juventus je i dalje na drugom mestu Serije A, ali im Milan preti sa samo dva boda manje.

Srpski napadač Dušan Vlahović je postigao gol za tvoj tim, ali to nije bilo dovoljno.

Verona je povela u 11. minutu pogotkom Mihaela Folorunša, a Juventus je izjednačio u 28. minutu golom srpskog napadača Dušana Vlahovića sa penala.

Novu prednost Veroni doneo je Tijani Noslin u 52. minutu, ali je tri minuta kasnije Adrijen Rabio poravnao na 2:2.

Fudbaleri Verone će u narednom kolu Serije A gostovati Bolonji, dok će Juventus dočekati Frosinone.