EMOTIVNA UTAKMICA ZA MESIJA: Lionel prvi put igrao protiv tima iz rodnog Rosarija (FOTO)
Lionel Mesi (levo) na utakmici Inter Majamija i Njuels Old Bojsa, Foto: Cliff Welch/Icon Sportswire / Newscom / Profimedia

PRIJATELJSKA UTAKMICA

Leo je boje voljenog kluba branio kao dete

Objavljeno: 14:00h

Fudbaleri Inter Majamija i Njuels Old Bojsa odigrali su 1:1 u prijateljskoj utakmici, a Lionel Mesi prvi put je za rivala imao tim iz rodnog Rosarija.

Leo je boje voljenog kluba branio kao dete, dok je Herardo Tata Martino, trener MLS franšize legenda argentinske ekipe sa rekordnih 505 utakmica.

Lionel Mesi (levo) na utakmici Inter Majamija i Njuels Old Bojsa
Lionel Mesi (levo) na utakmici Inter Majamija i Njuels Old Bojsafoto: AA/ABACA / Abaca Press / Profimedia

Domaćin je prvi poveo golom Šanidera Borhelina u 64. minutu, a izjednačio je Franko Dijaz na sedam minuta do kraja meča.