"ŠUMARI" BEZ REŠENJA ZA BRUNA! Njukasl osvojio Notingem (FOTO)
Slavlje fudbalera Njukasla, Foto: Bradley Collyer / PA Images / Profimedia

PREMIJER LIGA, 24. KOLO

Gimaraeš sa dva gola doneo trijumf "svrakama"

Fudbaleri Njukasla pobedili su Notingem Forest sa 3:2 na gostovanju u 24. kolu Premijer lige.

"Svrake" su povele golom Bruna Gimaraeša u 10. minutu, ali je izjednačio Entoni Elanga u 26. minutu.

Fabijan Šer donosi novu prednost u 43. minutu. Ipak, Kalum Hadson-Odoi poravnava u šestom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Slavlje Fabijana Šera
Slavlje Fabijana Šerafoto: Ryan Crockett/JMP / Shutterstock Editorial / Profimedia

"Šumare" je rastužio drugim pogotkom Bruno Gimaraeš u 66. minutu kada je presekao pas na polovini domaćina i onda pogodio sa ivice šesnaesterca.