PETROVIĆ IGRAČ UTAKMICE! Čelsi izbacio Aston Vilu kao gost za osminu finala (VIDEO/FOTO)
Đorđe Petrović na utakmici Aston Vile i Čelsija, Foto: IMAGO / imago sportfotodienst / Profimedia

FA KUP

Srpski golman imao četiri odbrane i dobio je žuti karton u 76. minutu

Fudbaleri Čelsija pobedili su Aston Vilu sa 3:1 kao gosti u Birmingemu i plasirali se u osminu finala FA kupa.

Ovo je bio revanš jer u prvoj utakmici u Londonu nije bilo golova, a večeras je prema ocenama igrač susreta Đorđe Petrović, golman "plavaca."

Srpski čuvar mreže upisao je četiri odbrane uz žuti karton u 76. minutu u trenucima kada je njegov tim odavno vodio 3:0.

Golove su postigli Konor Galager u 11, Nikolas Džekson u 21. i Enco Fernandez u 54. minutu.

Na drugoj strani, jedini se radovao Musa Dijabi u 91. minutu.