LUDILO DO MAKSIMUMA: Čudesan meč Vulverhemptona i Mančester junajteda, dva gola pala u NADOKNADI!
Slavlje fudbalera Mančester junajteda, Foto: Andrew Yates / Zuma Press / Profimedia

strašna utakmica na molinjuu

Zato obožavamo engleski fudbal

Fudbaleri Mančester junajteda u ludom meču savladali su Vulverhempton na Molinjuu rezultatom 4:3 u okviru 22. kola Premijer lige.

Crveni đavoli su sada sedmi sa 35 bodova, dok su Vulvsi 11. sa 29 bodova.

Junajted je sjajno otvorio meč i posle 22 minuta igre vodio je rezultatom 2:2.

Prvo je Markus Rašford u 5. minutu pogodio za 1:0, a 17 minuta kasnije pogodak je postigao i Rasmus Hojlund, koji je bio asistent Englezu kod prvog gola.

Na naredni gol čekali smo do 71. minuta, Kazemiro je oborio Pedra Neta, a Vulverhempton je dobio penal.

Veoma siguran bio je Pablo Sarabija.

Ipak, usledio je ekspresan odgovor Junajteda, pa je rezervista Skot Mektominej glavom postigao gol posle kornera z 75. minutu za 3:1.

Vulvsi se nisu predavali, Maks Kilman se dobro snašao i u 85. minutu pogodio za 2:2.

Fudbaleri Erika Ten Haga bespotrebno su u velikom broju krenuli na korner u nadoknadi vremena, a kazna je bila surova. Vulverhempton je otvorio kontru, a Pedro Neto ju je završip preciznim udarcem za 3:3.

Već u narednom napadu videli smo novi gol, sjajnu solo-akciju odradio je Kobi Maino i preciznim šutem doneo gol i pobedu Junajtedu od 4:3.

U drugom meču večernjeg programa Vest Hem i Bornmut odigrali su nerešeno 1:1.