ČETIRI GOLA ZVEZDINIH KLINACA PROTIV PAFOSA: Jedan se sa dva pogotka oprostio od crveno-belog dresa? (FOTO)
Slavlje fudbalera Crvene zvezde protiv Pafosa, Foto: FK Crvena zvezda

PRIPREME NA KIPRU

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su mladi tim Pafosa sa 4:0 na zimskim pripremama na Kipru.

Dva gola postigao je Stefan Mitrović, verovatno budući igrač Verone, a po jednom su se upisali Andrija Maksimović i Nikola Mituljikić.

Na terenu su se našli momci koji ne mogu da računaju na veliku minutažu u drugom delu sezone i slede im pozajmice, dvojna registracija ili transfer.

Sastav Crvene zvezde protiv Pafosa u utakmici odigranoj u dva poluvremena po 30 minuta:

Draškić, Nikolić, Milosavljević, Stamenić, J. Mituljikić, Knežević, Maksimović, N. Mituljikić, Mitrović, Lučić, Kabić.

U utorak od 16 časova sledi poslednji pripremni meč protiv Botev Vrace, pretposlednjeg u prvenstvu Bugarske.