"PI*** JEDNE US****": Vlahović BRUTALNO psovao posle kiksa - nema sumnje kome je ovo bilo upućeno! (VIDEO)
Dušan Vlahović psuje, Foto: The AJC/Twitter

au

Srpskom napadaču "pao mrak na oči"

Fudbaleri Juventusa su remizirali sa Empolijem u Torinu 1:1 i tako neprijatno iznenadili navijače.

Strelac jedinog gola za domaće je bio srpski napadač Dušan Vlahović koji je bio žestoko besan nakon remija.

Juventus je igrao sa igračem manje od 18. minuta kada je Arkadijuš Milik dobio direktan crveni karton zbog neopreznog starta.

Doneo je Vlahović vođstvo početkom prvog poluvremena, ali je Empoli izjednačio preko Baldancija.

Srpskog fudbalera je uhvatila kamera dok je izlazio sa terena i sočno psovao na srpskom.

- Je**m vam mamu u pi**u ja smećarsku. Pi**e jedne us*ane... - rekao je Vlahović, a nije teško naslutiti kome je ovo bilo upućeno.