RONALDO JE GAZDA MADRIDA!!! Tri ćuške Portugalca Atletiku za skoro obezbeđeno finale Lige šampiona! (FOTO) (VIDEO)

POLUFINALE LŠ

Sve informacije vezane za ovu utakmicu mogli ste da pratite na našem lajv-blogu

Real Madrid je jednom nogom u finalu Lige šampiona!

U prvom meču polufinala, kraljevski klub je na svom terenu savladao Atletiko Madrid rezultatom 3:0!

OFSAJD ILI NE? Da li je gol Kristijana Ronalda regularan? (VIDEO)

Sva tri gola na ovom meču postigao je Kristijano Ronaldo, koji je sada na brojci od 103. gola u elitnom takmičenju!

Domaća ekipa je svih 90 minuta bila bolji protivnik na terenu i potpuno zasluženo slavila.

KOREOGRAFIJA KOJU ĆE VIDETI CEO SVET! Realovi navijači su izdominirali! (FOTO)

Revanš meč je na programu naredne sedmice.

U prvom poluvremenu smo gledali sjajan meč. Veliki broj prilika, dobrih poteza, sjajnih intervencija i jedan pogodak u ranoj fazi meča.

Očekivali smo da se tako nastavi i u drugih 45 minuta, ali smo doživeli razočaranje. Ipak i u tom delu igre Real je iskoristio dve greške odbrane Atletika i uspeo da stvori veliki kapital pred drugu utakmicu.