KRAJ ČUDESNOG NIZA: I to se desilo, PSV nije pobedio!
Fudbaleri PSV-a na gostovanju Utrehtu, Foto: Pro Shots Photo Agency / ddp USA / Profimedia

EREDIZIVIJA

Klub iz Ajndhovena konačno ispustio bodove ove sezone

Objavljeno: 15:10h

Posle 17 kola u holandskoj Erediviziji fudbaleri PSV-a su imali svih 17 pobeda.

Očekivalo se da će niz biti nastavljen i na gostovanju Utrehtu u okviru 18. kola, ali to se nije dogodilo.

Domaćin je uspeo da zaustavi klub iz Ajndhovena i odigra nerešenim rezultatom 1:1.

Joan Bakajoko je doneo prednosti gostima u 7. minutu i sve je išlo ka novoj pobedi PSV-a.

Ipak, Utreht je zaigrao dosta bolje i nakon perioda dominacije stigao je do zasluženog izjednačenja u 53. minutu kada je Otman Busaid postiga gol.

PSV je pokušao da stigne do pobede, ali u tome nije uspeo.

Ipak, neće previše žaliti zbog osvojenog boda, pošto su i dalje ubedljivo prvi na tabeli Eredivizije sa 13 bodova više i utakmicom više od drugoplasiranog Fejnorda, dok je Utreht ovim bodom skočio na poziciju 14.