JOVIĆ UŠAO SA KLUPE I DOKAZAO ZAŠTO JE ZASLUŽIO NOVI UGOVOR: Lukin gol pokrenuo Milan do preokreta (FOTO)
Luka Jović i saigrači posle gola za 2:2, Foto: Andrea Bressanutti / LaPresse / Profimedia

SERIJA A, 21. KOLO

Lazar Samardžić golčinom je izjednačio u 42. minutu na 1:1, ali je drugi Srbin "ukrao šou" u Udinama

U subotu se pojavila informacija da će Luka Jović potpisati novi trogodišnji ugovor sa Milanom, a Srbin je pokrenuo svoj tim ka preokretu.

Roso-neri su pobedili Udineze 3:2 u 21. kolu Serije A, prvo poluvreme obeležio je prekid zbog rasizma prema golmanu gostiju.

Majk Menjon na utakmici Udinezea i Milana
Majk Menjon na utakmici Udinezea i Milanafoto: EPA/GABRIELE MENIS

Ruben Loftus-Čik doneo je prednost timu iz grada mode u 31. minutu, a golčinom je izjednačio Lazar Samardžić u 42. minutu.

Preokret je usledio u 62. minutu preko Florijana Tovana, a dva minuta ranije izašao je reprezentativac Srbije.

Lazar Samardžić (levo) slavi gol
Lazar Samardžić (levo) slavi golfoto: Andrea Bressanutti/LaPresse/Shut / Shutterstock Editorial / Profimedia

Luka Jović našao se na terenu u 75. minutu, a osam minuta kasnije pogodio je za 2:2, ali to nije bilo sve od ekipa sa San Sira.

Potpuni preokret videli smo u 93. minutu kada je Noa Okafor utišao Udine posle asistencije Olivijea Žirua.