TONI SE VRATIO OSAM MESECI I ODMAH POGODIO IZ SLOBODNOG UDARCA: Brentford bolji od Notingem Foresta (FOTO)
Ajvan Toni na utakmici Brentforda i Notingem Foresta, Foto: Nick Potts / PA Images / Profimedia

PREMIJER LIGA, 21. KOLO

Zanimljivo da je napadač poslednji pogodak pre suspenzije upisao baš protiv nekadašnjeg dvostrukog prvaka Evrope iz slobodnog udarca

Ajvan Toni bio je suspendovan osam meseci zbog kršenja pravila o klađenju, a u subotu popodne odigrao je prvu utakmici u sezoni.

Brentford je pobedio Notingem Forest sa 3:2 posle preokreta u 21. kolu Premijer lige, a "šumari" su poveli golom Danila u trećem minutu.

Za navijače "osica" veliki trenutak dogodio se u 19. minutu kada je Ajvan Toni iz slobodnog udarca izjednačio.

Zanimljivo da je poslednji pogodak pre suspenzije upisao baš protiv nekadašnjeg dvostrukog prvaka Evrope iz slobodnog udarca.

Ben Mi je razgalio domaće navijače kada je glavom posle kornera zakucao loptu u mrežu u 58. minutu.

Kris Vud je sedam minuta kasnije poravnao rezultat, a trijumf Brentfordu doneo je Nil Mopaj u 68. minutu.