ZVEZDIN HVANG SPASILAC JUŽNE KOREJE! Ipak, posle herojskog trenutka izašao iz igre zbog POVREDE (VIDEO)
In-beom Hvang na utakmici Jordana i Južne Koreje, Foto: Giuseppe CACACE / AFP / Profimedia

KUP AZIJE, E GRUPA

Raduje forma najskupljeg fudbalera u istoriji crveno-belih, ali Vladana Milojevića treba da brine što je vezista tražio izmenu

Objavljeno: 18:20h

In-beom Hvang je u prvom kolu Kupa Azije u dresu Južne Koreje postigao gol i upisao asistenciju.

Vezista Crvene zvezde je u remiju od 2:2 protiv Jordana u drugom kolu E grupe ponovo briljirao.

Kapiten Hjong Min Son pogodio je iz penala panenkom u devetom minutu, ali je usledio veliki prekret protvnika.

Prvo je u 37. minutu autogol dao Jong Vu Park, a u šestom minutu nadoknade prvog poluvremena radovao se Jazin Al-Naimat.

Delovalo je da će Jordan ostvariti senzaciju, ali se onda pojavio najskuplji igrač u istoriji crveno-belih.

In-beom Hvang je u 91. minutu šutirao precizno, a Jazan Abo Al Arab je nespretno reagovao i upisao nesrećni autogol za 2:2.

Ono što treba da brine Vladana Milojevića je to što se vezista odmah posle toga požalio na povredu i izašao je iz igre.

Standings provided by Sofascore

U drugom meču ove grupe, Bahrein je savladao Maleziju sa 1:0, a do tri boda je došao preko Ali Madana u 95. minutu!