ZVEZDA SLAVILA GOLOM TINEJDŽERA: Druga pobeda crveno-belih na pripremama
Jovan Šljivić, Foto: Starsport©

MINIMALAC

Moglo je ubedljivije...

Objavljeno: 15:19h

Fudbaleri Crvene zvezde su upisali drugu pobedu na pripremama na Kipru, pošto su savladali su mađarski Zalaegerseg sa 1:0.

Strelac pobedonosnog gola bio je mladi Jovan Šljivić u 25. minutu.

Bio je to prelep gol glavom tinejdžera u crveno-belom dresu, a činjenica je da je pobeda mogla biti ubedljivija.

Pamtiće se kiks Šerifa Endiajea koji rival umalo nije kaznio golom, srećom po crveno-bele zatresla se samo prečka.

Izabranici Vladana Milojevića su dominirali u prvom poluvremenu, da bi u drugom stvorili znatno manje šansi pred golom protivnika.

Mađarski tim je pokazao nešto više u drugom poluvremenu, ali nisu imali ni znanja ni umeća da ozbiljnije priprete.

Ovo je druga pobeda crveno-belih na pripremama na Kipru posle trijumfa protiv Hloraka.

Fudbaleri Crvene zvezde će naredni kontrolni meč odigrati 24. januara protiv Spartaka iz Subotice.