GOLČINA ZVEZDINOG VEZISTE NA KUPU AZIJE! Hvang doveo Koreju u vođstvo pa upisao i asistenciju za zvezdu PSŽ (VIDEO)
In-beom Hvang i Kangin Li slave gol Koreje, Foto: HECTOR RETAMAL / AFP / Profimedia

"lepotica"

Najskuplji fudbaler Crvene zvezde, In-beom Hvang, odigrao je vrlo zapaženo na prvoj utakmici za Južnu Koreju na Kupu Azije.

Korejci su u prvom kolu grupe E sa 3:1 savladali Bahrein, a poveli su golom veziste Zvezde u 38. minutu.

Hvang je sačekao jedno dodavanje po zemlji pa levicom divno zavrnuo loptu i poslao je u gornji suprotini ugao, tako da izbegne blok igrača Bahreina.

U 51. minutu je Bahrein izjednačio preko Al-Hašaša, ali samo nakratko. Na scenu je onda stupio Kang-in Li, fudbaler Pari Sen Žermena koji je postigao dva gola, u 56. i 69. minutu.

Za prvi gol Lija asistent je bio upravo Hvang.