ČUDESNI SAŠA ILIĆ: Legendarni kapiten Partizana nastavio sa NEVEROVATNIM rezultatima!
Saša Ilić, Foto: Starsport©

svaka čast

Potpuno je preporodio ovu ekipu

Saša Ilić je pre nekoliko meseci preuzeo Atromitos koji do tog trenutka nije imao niti jednu pobedu u domaćem prvenstvu.

Ipak, sve se promenilo od kada je legendarni kapiten Partizana seo na klupu ovog grčkog kluba.

Ilić je stigao i do desetog uzastopnog meča u prvenstvu u kojem nije doživeo poraz, a na to možemo dodati i dva duela iz Kupa Grčke.

Ovog puta, Atromitos je odigrao nerešenim rezultatom 1:1 protiv OFI-ja sa Krita i sada se nalazi na mestu koje vodi u plej-of.

Činilo se da će ovo biti prvi Ilićev poraz u Grčkoj, nakon što je goste u 80. minutu u prednost doveo Vasilios Lambropulos.

Ipak, u 98. minutu klub iz Peristerija stiže do izjednačenja i to nakon pogotka Dijega Valensije.

Ilićev tim sada ima 23 boda i od borbe za opstanak došao je do te situacije da će se boriti za plasman u plej-of.