JANKOVIĆ NE GUBI NADU: Moramo da izdržimo do kraja da ostvarimo cilj, a videćemo šta će to biti!

Minimum jedan trofej očekuje

Fudbaler Partizana rekao je kako su se crno- beli istrošili na poslednjih nekoliko utakmica

Fudbaler Partizana Marko Janković rekao je da se njegova ekipa mnogo istrošila u poslednjih nekoliko utakmica, ali da mora da izdrži do kraja sezone kako bi ostvarila svoj cilj. - Znali smo da nas čeka izuzetno težak meč protiv Napretka, posebno posle tri derbija koja smo odigrali u kratkom vremenskom roku. Jako smo se istrošili, možda se to i osetilo u prvom poluvremenu, ali smo dobro krenuli u drugom i 'otvorili' ekipu Napretka. Dali smo potom relativno brzo i drugi gol, tako da je bilo mnogo lakše za igru u nastavku - rekao je Janković za sajt kluba.

Grobari napali zvezdaša Šapića na Tviteru zbog komentara o penalu, a onda je on opleo i po Zvezdi i po Partizanu! (FOTO)

Fudbaleri Partizana pobedili su na svom terenu kruševački Napredak sa 3:1, u utakmici 33. kola Superlige Srbije, i tako nastavili niz od 31 utakmice bez poraza u svim takmičenjima.