Milan PROP'O! Sada i Krotone otkida bodove "rosonerima"! Empoli opet ugrožen! (VIDEO)

Serija a, 34. kolo

Ekipa za koju igra nekadašnji štoper Crvene zvezde Uroš Ćosić moraće ponovo ozbiljno da se zabrine

Fudbaleri Krotonea i Milana odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 34. kola italijanskog prvenstva.

Domaći Krotone poveo je u osmom minutu preko Marsela Trote, a izjednačio je Gabrijel Paleta u 50. minutu.

Krotone je vezao petu utakmicu bez poraza ali je i dalje u zoni ispadanja, zauzima 18. mesto na tabeli sa 25 bodova i ima četiri manje od Empolija, koji je prvi iznad crte. Empoli, za koji igra nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Uroš Ćosić, izgubio je na domaćem terenu od Sasuola sa 3:1. Milan je tri poslednje utakmice bez pobede, šesti je na tabeli sa 59 bodova i ima pet bodova manje od Atalante na petom mestu, koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evropa.

Pretposlednji Palermo pobedio je Fiorentinu golovima Alesandra Dijamantija u 32. i Hajtama Alesamija u 90. minutu. Palermo ima 19 bodova, a Fiorentina je osma na tabeli sa 55 boda.

Kaljari je pobedio Peskaru sa 1:0, a gol iz jedanaesterca postigao je Žoao Pedro u 23. minutu.

Bolonja je slavila kao domaćin nad Udinezeom sa 4:0, a Kjevo je kao gost bio bolji od Đenove sa 2:1 i prekinuo niz od pet poraza. Ranije danas Lacio je u gradskom derbiju pobedio Romu sa 3:1, a večeras igraju Inter-Napoli.

SERIJA A, 34. KOLO:

Petak Atalanta - Juventus 2:2 (1:0)

Subota Torino - Sampdorija 1:1 (0:1)

Nedelja Roma - Lacio 1:3 (1:1) Bolonja - Udineze 4:0 (2:0) Kaljari - Peskara 1:0 (1:0) Krotone - Milan 1:1 (1:0) Empoli - Sasuolo 1:3 (1:2)

Palermo - Fjorentina 2:0 (1:0) 20.45 Inter - Napoli

BONUS VIDEO: Zvezdaši aplauzom pozdravljaju povređenog Hečera