ČETVRTOLIGAŠ NAMUČIO BARSELONU! Šampion Španije vodio 2:0, ali se slabiji rival nije predavao (FOTO)
Slavlje fudbalera Barselone, Foto: Jose Breton/NurPhoto/Shutterstoc / Shutterstock Editorial / Profimedia

KUP KRALJA, ŠESNAESTINA FINALA

Objavljeno: 23:28h

Fudbaleri Barselone pobedili su četvrtoligaša Barbastro sa 3:2 na gostovanju i plasirali se u osminu finala Kupa kralja.

Šampion Španije poveo je golom Fermina Toresa u 18. minutu, a prednost je povisio u 51. minutu preko Rafinje.

Detalj sa utakmice Barbastra i Barselone
Detalj sa utakmice Barbastra i Barselonefoto: Jose Breton/NurPhoto/Shutterstoc / Shutterstock Editorial / Profimedia

Domaćin je prepolovio prednost pogotkom Adrije de Mese u 60. minutu, a dva minuta pre kraja sa penala je bio siguran Robert Levandovski.

Konačan rezultat postavio je Marko Prat takođe sa 11 metara u trećem minutu nadoknade drugog poluvremena.

Tokom današnjeg dana dalje su prošli favoriti poput Sevilje, Atletik Bilbaa, Valensije, Real Sosijedada...