LIVERPUL UTIŠAO EMIREJTES! Arsenal pogodio prečku, "redsi" takođe, a onda srušili "tobdžije" (FOTO)
Slavlje fudbalera Liverpula, Foto: EPA/NEIL HALL

FA KUP, 3. KOLO

Domaćin je doživeo treći uzastopni poraz u svim takmičenjima, ako računamo i Premijer ligu

Objavljeno: 19:49h

Fudbaleri Liverpula pobedili su Arsenal sa 2:0 u derbiju trećeg kola FA kupa kao gosti na Emirejtesu.

"Tobdžije" su doživele treći uzastopni poraz u svim takmičenjima, ako računamo i Premijer ligu.

Domaćin je u 11. minutu promašio nemoguće, odnosno kapiten Martin Odegard pošto je sa oko 11 metara pogodio prečku.

Trent Aleksander-Arnold mogao je da dovede "redse" u vođstvo u 45. minutu, ali je njegov šut a ivice kaznenog prostora završio na prečki.

Izabranici Jirgena Klopa poveli su u 80. minutu autogolom Jakuba Kiviora, a konačan rezultat postavio je Luis Dijaz u 95. minutu.