SITIJEVA PETARDA ZA POČETAK ODBRANE TROFEJA! De Brujne se vratio asistencijom (FOTO)
Kevin De Brujne na utakmici Mančester sitija i Hadersfilda, Foto: Conor Molloy/News Images / imago sportfotodienst / Profimedia

FA KUP, 3. KOLO

Kevin prvi put na terenu od 11. avgusta 2023. godine, za goste je debitovao i srpski napadač

Fudbaleri Mančester sitija silovito su počeli odbranu trofeja u FA kupu pošto su u trećoj rundi savladali Hadersfild sa 5:0 na Etihadu.

Strelci protiv drugoligaša bili su Fil Foden u 33. i 65, Hulijan Alvarez u 37, Žeremi Doku u 74. minutu uz autogol Bena Džeksona u 58. minutu.

Zanimljivo, asistent kod Dokuovog pogotka bio je Kevin De Brujne koji je ušao u 57. minutu i tako se vratio na teren prvi put od 11. avgusta 2023. godine.

Za goste je debitovao srpski napadač Bojan Radulović pošto je ušao u 61. minutu.