VASKRSLI LUKA JOVIĆ: Milan u osmini finala Kopa Italije, napadač Srbije ih pokrenuo sa 2 gola!
Luka Jović, Foto: EPA/Daniel Dal Zennaro

preporodio se

Luka Jović se dodatno nametnuo treneru Stefanu Pjoliju i nagovestio povratak u golgetersku formu

Nedeljko Đukić

Fudbaleri Milana su uverljivom pobedom na svom terenu nad Kaljarijem od 4:1 (2:0) izborili plasman u osminu finala Kopa Italije.

Put ka trijumfu je sa dva brza gola u prvom poluvremenu trasirao Luka Jović koji se tako dodatno nametnuo treneru Stefanu Pjoliju i nagovestio povratak u golgetersku formu.

Reprezentativac Srbije je bio strelac u 29. i 42. minutu, oba puta na dodavanje Tea Ernadesa.

Luka Jović

Šaka Traore je povisio na 3:0 u 50. minutu, a Paulo Aci je u 87. minutu postigao počasni pogodak za Kaljari. Konačan rezultat je u 91. minutu postavio Rafael Leao.

Milan će u četvrtfinalu igrati protiv boljeg iz duela Atalanta - Sasuolo.