JUVE JE ZAUSTAVLJEN! Sezona iz snova za maleni klub iz Bergama se nastavlja! (VIDEO)

serija a, 34. kolo

Kada je sedam minuta pre kraja Dani Alveš udarcem glavom matirao golmana Berišu na sjajno dodavanje Miralema Pjanića činilo se da će sva tri boda u Torino. ali...
Objavljeno: 23:22h

Malo je nedostajalo da fudbaleri Juventusa preokretom trijumfuju na gostovanju Atalanti, ali su iz Bergama odneli samo bod - 2:2 na startu 34. kola Serije A.

Burno je bilo u Bergamu, "stara dama" je gubila na poluvremenu, u nastavku je došla nadomak celog plena i morala je da se zadovolji bodom.

Konti je bio zadužen za vođstvo Atalante, dok je za izjednačenje sopstvenu mrežu zatresao Leonardo Spinacola, vezista koji za tim iz Bergama igra na pozajmici upravo iz Juvea.