SAMARDŽIĆA IZVIŽDALI NA MEACI: Inter demolirao Udineze!
Duel Samardžića i Martinesa, Foto: MARCO BERTORELLO / AFP / Profimedia

15. KOLO SERIJE A

Srbin se nije dobro proveo, a ni njegov tim

Objavljeno: 23:17h

Fudbaleri Intera pobedili su na svom terenu Udineze sa 4:0, u utakmici 15. kola Serije A i vratili se na prvo mesto na tabeli.

Milanska ekipa povela je golom koji je Hakan Čalhanoglu postigao u 37. minutu, pet minuta kasnije drugi gol postigao je Federiko Dimarko, a zatim je strelac bio Markus Tiram u 44. minutu.

Konačan rezultat postavio je Lautaro Martines u 84. minutu.

Srpski reprezentativac je igrao do 62. minuta, a nije mu bilo nimalo prijatno ove večeri, pošto su ga navijači Intera izviždali.

Razlog je naravno propao transfer prošlog leta kada se Samardžić predomislio i umesto da pojača Inter ostao u Udinezeu.

Inter je ostvario 12. pobedu u prvenstvu i vratio se na prvo mesto na tabeli sa 38 bodova, dva više od drugoplasiranog Juventusa.

Udineze je poslednje četiri utakmice bez pobede, a posle petog poraza zauzima 16. mesto na tabeli sa 12 bodova.

Ranije danas Verona i Lacio odigrali su nerešeno 1:1, a Atalanta je pobedila Milan sa 3:2.