RADNIČKI ZAUSTAVIO TSC- Bez golova u Kragujevcu!

superliga Srbije

TSC je bio konkretniji, ali to nije donelo golove

Fudbaleri Radničkog 1923 i TSC-a su odigrali nerešeno 0:0 u Kragujevcu u okviru 18. kola Superlige Srbije.

TSC zadržava treće mesto na tabeli sa 33 boda, dok se Radnički nalazi na 11. poziciji sa 19 bodova.

Radnički je prekinuo niz od dva uzastopna poraza u šampionatu. Prvo poluvreme je bilo prilično izjednačeno, sa po jednom konkretnom šansom na obe strane, ali rezultat se nije menjao.

U drugom poluvremenu, gosti iz Bačke Topole su pokazali bolju igru, sa čak pet udaraca ka golu Lekovića, ali golman domaćih se istakao sprečavši sve pokušaje.

U završnici meča, Radnički je imao dve velike šanse posle kontri, ali nisu uspeli da ih iskoriste, pa je meč završen bez golova.

Naredni susret Radnički igra 16. decembra protiv Partizana u gostima, dok TSC dočekuje Javor iz Ivanjice.