LIVERPUL SRUŠIO ŠEFILD NA ENFILDU I NASTAVIO DA PRATI ARSENAL: Fulam deklasirao Forest!
Važna pobeda za tim Jirgena Klopa, Foto: EPA/Peter Powell

premijer liga

Važna pobeda za tim Jirgena Klopa

Liverpul je ostvario pobedu kao gost protiv Šefild junajteda rezultatom 2:0 u okviru 15. kola Premijer lige.

Prvi gol postigao je Virdžil van Dajk u 37. minutu nakon kornera Trenta Aleksander-Arnolda. Dominik Soboslaj je postavio konačan rezultat u četvrtom minutu nadoknade drugog dela susreta.

Što se tiče drugih rezultata, Fulam je pobedio Notingem Forest sa 5:0, dok je srpski reprezentativac Saša Lukić ušao kao zamena u 79. minutu kada je njegov Fulam slavio.

Bornmut je pobedio Kristal Palas sa 2:0, a Brajton je došao do pobede protiv Brentforda rezultatom 2:1 nakon preokreta.

Liverpul se trenutno nalazi na drugom mestu na tabeli sa 34 boda, dok Šefild junajted ostaje na dnu tabele sa pet bodova.

Fulam je zabeležio petu pobedu u sezoni i trenutno je 12. sa 18 bodova.