SRPSKA DOMINACIJA: Sergej i Mitrović POJELI Ronaldov Al Nasr! (VIDEO)
Aleksandar Mitrović, Foto: EPA/STRINGER

BRAVO MOMCI

Naši reprezentativci odigrali perfektan meč

Objavljeno: 22:18h

Fudbaleri Al Hilala deklasirali su na svom terenu Al Nasr rezultatom 3:0 u okviru 15. kola saudijske Pro lige.

Junak trijumfa lidera prvenstva bili su Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić.

Sergej Milinković-Savić je u 64. minutu pogodio za 1:0, a u samoj završnici na scenu je stupio popularni Mitrogol.

Prvo je u 89. minutu nakon kornera Salema Al Davsarija postigao gol za 2:0, a potom je iskoristio i asistenciju popularnog SMS-a i dva minuta kasnije postavio konačnih 3:0 protiv ekipe koju predvodi Kristijano Ronaldo.

Bio je to njegov 13. gol u šampionatu, čime se primakao na samo dva od lidera Kristijana Ronalda koji je iz prvih redova posmatrao razbijanje svoje ekipe.

Al Hilal je i dalje bez poraza ove sezone i sada imaju sedam bodova više u odnosu na drugoplasirani Al Nasr posle 15 odigranih kola.

01:27

SVE OSIM UBEDLJIVE POBEDE NEĆE BITI USPEH SRBIJE! Đurović i Bjelinić o borbi za Evropsko prvenstvo: Ovo je dobro za naš fudbal!