ROMA U ZAVRŠNICI DO SVA TRI BODA: El Šaravi i Dibala heroji Rima!
Pobeda za ekipu Žozea Murinja, Foto: Fabrizio Corradetti/IPA Sport / / PA Images / Profimedia

serija a

Pobeda za ekipu Žozea Murinja

Fudbaleri Rome ostvarili su pobedu nad Udinezeom rezultatom 3:1 u meču 13. kola Serije A.

"Vučica" je zabeležila svoj treći trijumf u poslednjih pet kola, što im je omogućilo da se popnu na šesto mesto na tabeli, ispred Atalante i Fiorentine.

Prvi gol za Romu postigao je Đanluka Mansini u 20. minutu, dok je Udineze izjednačio u 57. minutu preko Florijana Tovana.

Ipak, Roma je uspela da preokrene rezultat u finišu utakmice. U 81. minutu, Paulo Dibala je postigao drugi gol za domaćine nakon sjajne timske akcije.

Konačan rezultat postavio je Stefan El Šaravi u 90. minutu, čime je Roma potvrdila pobedu od 3:1.