Partizanov rival se razgoropadio: Augzburg i Volfzburg napunili mreže protivnika! (VIDEO)

BUNDESLIGA, 13. KOLO

Ekipa Augzburga je podigla formu u poslednjih mesec dana i upozorila srpskog predstavnika pred duel u Ligi Evrope
Objavljeno: 19:37h
Augzburg Štutgarta
Triput su tresli mrežu domaćina očajničke partije ove sezone
Volfzburg je obradovao svoje navijače perfektnom utakmicom kod kuće "kiša" golova Aleks Esvajn je načeo mrežu očajnog Štutgarta
U 36 minutu posle kornera Karlson Braka je matirao golmana pravim projektilom. Dok je u drugom poluvremenu lepim proigravanjem Bobadilje prema Čeulu i naravno 0:4 za Augzburg.
Volfsburg je rasturio Verder i pravom malom derbiju. autogol Dok je drugi i šesti dao Krus asistent
Leva strana Volfzburga je odlično funkcionisala na ovom duelu, a naročito kod trećeg gola
Bundesliga, 13. kolo: Petak: 3:1 Subota 2:1 6:0 0:4 1:3 0:0 18.30 Nedelja 15.30 17.30