VELJKOVIĆ!!! Pogledajte kako je štoper Srbije načeo Bugare i trasirao put ka Evropskom prvenstvu (VIDEO)
Miloš Veljković je doneo Srbiji vođstvo protiv Bugarske, Foto: Starsport©

krunisao incijativu

Izabranici Dragana Stojkovića Piksija su krenuli u ofanzivu i pritiskali Bugare od prvog minuta

Objavljeno: 15:44h

Fudbalska reprezentacija Srbije je od starta napala Bugarsku i rano povela 1:0 u utakmici polsednjeg, osmog kola grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024.

Izabranici Dragana Stojkovića Piksija su krenuli u ofanzivu i pritiskali Bugare od prvog minuta i došli do jednog od brojnih kornera posle dobrog pokušaja Srđana Babića.

Dušan Tadić je u 17. minutu izveo udarac iz ugla a Nemanja Gudelj glavom pokušao da savlada Danijela Naumova, ali je golman Bugarske odbranio i podigao loptu na prečku. Međutim, ona se odbila pred Miloša Veljkovića koji je spremno reagovao i glavom je ubacio u mrežu.

Podsetimo, "Orlovima" i bod garantuje plasman u Nemačku, a čak i u slučaju porazu mogu na EURO ako Crna Gora ne pobedi Mađarsku u Budimpešti.