UPITNA OCENA ZA SUDIJU UTAKMICE PARTIZANA I ČUKARIČKOG! Pronađen mu veliki broj grešaka na meču (FOTO)
Sudija Danilo Nikolić pokazuje žuti karton Ognjenu Vranješu, fudbaleru Čukaričkog, Foto: Starsport©

NEKOLIKO PROPUSTA

"Brđani" su posle susreta izdali saopštenje i poručili da su brutalno pokradeni, a usledio je odgovor "parnog valjka" i nova replika sa Banovog brda

Fudbaleri Partizana pobedili su Čukarički sa 2:1 u 15. kolu Superlige Srbije prvencem Mihajla Ilića u 96. minutu.

"Brđani" su posle meča izdali saopštenje i poručili da su brutalno pokradeni, a usledio je i odgovor "parnog valjka" i nova replika sa Banovog brda.

Detalj sa utakmice Partizana i Čukaričkog
Detalj sa utakmice Partizana i Čukaričkogfoto: Starsport©

Sada, kako saznaje Sport klub, Danilo Nikolić, glavni sudija utakmice u Humskoj nije nimalo zadovoljio jer je imao nekoliko propusta.

Na teret mu se stavlja neujednačen kriterijum kod suđenja prekršaja, pogotovo u završnici susreta.

Sudija Danilo Nikolić pokazuje žuti karton Igoru Matiću, treneru Čukaričkog
Sudija Danilo Nikolić pokazuje žuti karton Igoru Matiću, treneru Čukaričkogfoto: Starsport©

Sporan je žuti karton Mateusa Saldanje zbog simuliranaj jer smatraju da nije bilo ni govora o penalu iz 65. minuta.

Tu je i pitanje o potencijalnom crvenom kartonu za Aleksandra Ščekića pet minuta kasnije, ali do sad nema jasnog stava oko te situacije.

Nikolić je dao žuti karton Crnogorcu koji je stopalom gađao nogu fudbalera Čukaričkog i postoje elementi za crveni karton.

Kontrolor Dejan Delević imao je puno posla, a arbitar je podbacio i očekivalo se mnogo više, ali je sada ocena upitna.